Vystudoval Právnickou fakultu univerzity Karlovy. Od roku 2014 je členem zastupitelstva hl. m. Prahy, v letech 2018-2023 působil jako pražský radní pro bydlení a transparentnost a nyní jako radní pro majetek, transparentnost a legislativu.
Po absolvování Fakulty architektury ČVUT v Praze působila jako členka zpracovatelského týmu Metropolitního plánu Prahy, následně jako asistentka náměstka pro územní rozvoj doc. Ing. Arch. Petra Hlaváčka. V současné době zastává pozici ředitelky Sekce detailu města na Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy, která se věnuje zejména koordinaci území, veřejným prostranstvím a změnám územního plánu.
Absolvent Vysoké škola zemědělské, Fakulta provozně ekonomická v Praze, specializace automatizované systémy řízení. Působil jako vedoucí pracovník v různých firmách a korporacích, dále jako člen správní či dozorčí rady v několika neziskových či výzkumných organizacích. Je také členem Mezinárodní federace zemědělských novinářů (IFAJ). Nyní působí jako místostarosta MČ Praha 15 pro územní rozvoj, digitalizaci státní správy, úspory energií, informační a komunikační technologie
Absolvent Fakulty pozemního stavitelství VUT v Brně, se specializací na matematické modelování statických konstrukcí metodou konečných prvků. Od roku 1990 pracoval na různých vedoucích pozicích ve stavebních firmách v ČR, ale i v Německu, Rakousku a Itálii. Následně své zkušenosti uplatnil při rozvoji a tvorbě rozsáhlejších projektů, jako je například urbanizace obce Vysoký Újezd ( golf Albatros ) a přeměna brownfieldu Libeňských doků. Od roku 2021 vede oddělení územního rozvoje ve společnosti JRD Land Group, která se věnuje pozemkovému a rezidenčnímu developmentu s důrazem na pasivní, environmentálně šetrnou výstavbu.
Vystudoval obor vodní hospodářství Fakulty stavební ČVUT v Praze (1988) a postgraduálně obor Sanitary Engineering UNESCO - IHE, Delft, Holandsko (1991). V průběhu dvou volebních obdobích zastával funkci 1. místostarosty sousední MČ. Je zastupitelem HMP a předsedou Výboru pro územní rozvoj. V praxi se věnoval navrhování čistíren odpadní vod, průmyslové a environmentální chemii, památkové péči. Přednášel na Fakultě podnikohospodářské VŠE v Praze, obor Arts management, a na Restaurátorské fakultě Univerzity Pardubice v Litomyšli. Publikoval skripta a odborné publikace zabývající se obnovou památek a jejími ekonomickými souvislostmi.
Absolvent Slovenské vysoké školy technické – Fakulty architektury v Bratislavě. Po absolvování nastoupil na funkci projektanta ve Stavoprojektu Košice – urbanistickém středisku, kde od roku 199O pracoval jako projektant. Od roku 2OOO také působil jako městský architekt v České Lípě, vedoucí koncepce a rozvoje v Pardubicích a v současnosti zastává funkci městského architekta na Praze 15.
Absolvent Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1994 na manažerských pozicích společností v oblasti stavebnictví, architektury a urbanizace územích celků v České Republice i zahraničí. Od roku 2019 působí v rámci skupiny JRD, se specializací na změny územních plánů, spolupráci a partnerství s municipalitami při rozvoji a transformacích VÚC, pozemkového a residenčního developmentu.
Je urbanistka a historička, architekturu studovala na FA VUT v Brně, hospodářské a sociální dějiny na FF UK. Zahraniční stáže absolvovala ve Vídni a Karlsruhe. Od roku 2014 má v Praze 7 na starosti rozvoj architektury a urbanismu, kam patří například velké rozvojové území Bubny – Zátory, vltavský meandr a řada projektů v dříve industriálním prostředí Holešovic. Vyučuje stavbu měst a další urbanistické předměty na FA ČVUT v Praze a FUA v Liberci. Věnuje se i neziskovým projektům v oblasti architektury a urbanismu.
Jakub Cigler vystudoval fakultu architektury ČVUT v Praze. Po absolvování ČVUT působil v Londýně v architektonickém studiu Future Systems Jana Kaplického. V 90. letech 20 století začal působit na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 2001 založil architektonické studio Cigler Marani Architects, které bylo v roce 2015 přejmenováno na JAKUB CIGLER ARCHITEKTI a.s. Mezi jeho významné projekty se řadí The Park – Chodov, Florentinum, Quadrio, Aviatica, Churchill I a II, revitalizace Václavského náměstí či Vinařství Havraníky u Znojma.
Aleš Burian absolvoval architekturu na Vysokém učení technickém v Brně. Společně se svým kolegou Gustavem Křivinkou založil v roce 1991 architektonickou kancelář BURIAN-KŘIVINKA. Své renomé si vybudovali díky nemocničním stavbám, rozpětí jejich činnosti je však daleko širší: sahá od městského nábytku přes bytové, školní, sportovní a kancelářské budovy až k urbanistickým koncepcím. Kancelář realizovala řadu významných staveb s celorepublikovým i mezinárodním ohlasem a úspěšně se účastnila mnoha veřejných i vyzvaných soutěží.
Štěpánka vystudovala na ČZU obor Zemědělské inženýrství – zahradnictví a Zahradní a krajinářskou architekturu na brněnské MZLU. V rámci programu Erasmus strávila rok na vídeňské BOKU. Je členkou představenstva ČKA. Studio Šmídová Landscape Architects, se zabývá širokým rozsahem krajinářských témat i propagací krajinářské architektury.
Vystudoval Fakultu stavební ČVUT a Školu Architektury AVU. Po studiu zaměstnán v SÚRPMO a atelieru 02 Stavoprojektu Liberec (SIAL). Od roku 1993 autorizovaný architekt ČKA. Od roku 1992 samostatná praxe, spolupráce s otcem Jiřím Novotným, atelier s Ivanem Kroupou, od roku 1997 v Atelieru KAVA s Janem Karáskem. Vedle projekční praxe pedagogická činnost. (AVU, FA ČVUT)
Vystudoval na Fakultě architektury ČVUT. Na Ústavu urbanismu FA ČVUT se v rámci doktorandského studia zabýval Politikou architektury a nyní vyučuje předmět Urbanismus VII – Procesy. V letech 2010-2014 byl místopředsedou České komory architektů a nyní je členem pracovní skupiny pro zahraničí. Vedle praxe ve vlastním ateliéru se zabývá aktivitami v územním plánování a vývojem strategického dokumentu Politika architektury v evropském kontextu. V minulosti pracoval jako městský architekt moravského města Strážnice. V současné době je již 5 let předsedou Rady architektů města Liberce. Intenzivně se zabývá i rozvojem venkova.
Barbora Buryšková je absolventkou Fakulty architektury ČVUT v Praze. Studiu na ČVUT předcházelo studium na Fakultě architektury VUT v Brně a Fakultě architektury v Ljubljani. Pracovní zkušenosti získala v holandském ateliéru Neutelings Riedijk, Kuba, Pilař architekti a Jiran Kohout architekti / Centrum kvality bydlení. V roce 2011 založila společně s Pavlem Buryškou ateliér XTOPIX, který během vlastní praxe získal řadu ocenění v architektonicko-urbanistických soutěžích zaměřených mj. na veřejná prostranství a školské stavby.
Ing. Filip Jiřík (DPP) – úsek technický – povrch
Ing. Jan Šurovský, Ph.D. (DPP) – technický ředitel – povrch
Ing. Tomáš Prousek (ROPID) – oddělení koncepce městské dopravy
Ing. Jiří Souček (ETC) – dopravní inženýr
Ing. Jakub Zajíček (IPR) – kancelář dopravní infrastruktury
Ing. Jan Drahota (IPR) – kancelář změn plánu
Ing. arch. Marianna Páleníková (IPR) – kancelář veřejného prostoru
Ing. arch. Jan Matoušek (4ct) – specialista na investiční proveditelnost
Ing. Petr Valeš (JRD) – specialista na enviromentální udržitelnost
Ing. Josef Šlinger (OCP MHMP) – specialista na vodní toky
Ing. arch. Pavel Novák (PDS) – městská výstavba